Yorumlar

Müşterilerimizin deneyimleri

 • Han Kundakçı

  Manzarası çok güzel hatta muhteşem temiz hava oksijen ve yeşiller içinde göl manzarasın işletme aile işletmesi ama güler yüzlü ilgililer türk kahvesi içtik bir çok kahve markasından lezzetliydi ve fiyatları makul

  09-07-2022
 • Nihal Demir

  20 şubat 2021’de kahvaltı için gittik .Kişi başı 90 Tl ve sınırsız soğuklar ve çay var .Öncelikle belirtmek isterim ki kahvaltıyı bu kadar iyi beklemiyordum.Mıhlama tam kıvamında , patates kızartması yağ çekmeden çıtır çıtır ve sıcak ,sigara börekleri de taze ve sıcak ,sucuklu yumurta leziz servis edildi .İstediğimiz her şeyi anında getirdiler ve çay termosumuz hemen yenilendi. .Bizimle ilgilenen Muhammed’e teşekkürler .İşletmeciler güleryüzlü , samimi .Manzara müthiş.Tuvalti biraz kitli buldum, anında temizlettiler .Kesinlikle kaçırmayın derim .

  09-07-2022
 • Yeşim Kaygusuz

  "Mükemmel" laf kalır. Bu sebeple anlatılmaz, yaşanır. Yine de anlatmaya çalışacağım. Doğanın içinde huzuru, mavi ve yeşili iç içe yaşamak isterseniz, kafa dinleyeceğim şehir kalabalığı beni yordu derseniz, burası yaşanmalı..

  09-07-2022
 • Mehmet Alkan

  Arkadaşlar öncelikle böyle efsane manzarası ve dekoru olan bir yere gidecekseniz.. ve arabanız olmadığı için bir arkadaşınızla gidecekseniz. Personel çok ama çok güler yüzlüydü.. ilgiliydi.. baraj ayağınızın altındaydı..

  09-07-2022

MESAJ YAZ